WROCŁAW SPORT POWER

Redakcja, Informacja własna

2015-01-26

Zapraszamy na największe wydarzenie targowo-sportowe na Dolnym Śląsku organizowane w Hali Stulecia, w dniach 18-19.04.2015 r. Są to targi o konsumenckim charakterze, mające na celu krzewienia kultury fizycznej i propagowanie zdrowego stylu życia oraz zaprezentowanie bogatej gamy sprzętu, akcesoriów, odzieży sportowej w jednym miejscu! Jest to także niesamowita okazja do spotkania reprezentantów tej dynamicznie rozwijającej się branży. Całość wydarzenia dopełnią konferencje i pokazy gości specjalnych targów. Wyjątkowym wydarzeniem podczas Targów będą największe w Polsce zawody CrossFit – Wrocław Cross Champion, których współorganizatorem jest firma HEStreZ.

Wrocław Sport Power to jedyne wydarzenie na Dolnym Śląsku, podczas którego publiczność będzie miała możliwość wzięcia udziału w specjalnie przygotowanych pokazach i treningach, panelach dyskusyjnych i konferencjach. Wydarzenia towarzyszące targom Wrocław Sport Power będą prowadzone przez prelegentów i specjalistów branży. Gośćmi specjalnymi będą Gwiazdy Sportu z różnych dyscyplin. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników CrossFit do sprawdzenia swoich umiejętności i cech motorycznych! Wspólnie z CrossFit Wrocław przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie! Pierwszego dnia odbędą się zawody dla zgłoszonych uczestników, drugiego dnia każdy będzie mógł zmierzyć się w pojedynczych rywalizacjach. W ramach tego eventu odbędą się także treningi i warsztaty oraz pokazy technik. Zapisy ruszają już w lutym!
Wrocław Sport Power to doskonałe miejsce i okazja do przedstawienia innowacyjnych rozwiązań, nowości oraz szerokiej gamy produktów i usług z branży sportowej. Jest to także możliwość do pozyskania nowych partnerów biznesowych, a także powiększenia sieci dystrybucyjnej i zapoznania się z ofertą konkurencji. Poza strefą wystawienniczą zarówno wystawcom, jak i odwiedzającym proponujemy udział w szkoleniach, forum branżowe z wyspecjalizowanymi Prelegentami, a także liczne pokazy, szkolenia i treningi.

Wystawcy Wrocław Sport Power to firmy, które chcą zaprezentować swoje usługi/produkty przed 5 tysiącami konsumentami. Są nimi firmy posiadające w swoim asortymencie:
- odzież sportową
- akcesoria sportowe
- sprzęt sportowego
- odżyweki i suplementy
- produkty i usług z branży turystycznej
- zdrowea żywność

oraz

- ośrodki spa - odnowa biologiczna dla biegaczy,
- ośrodki trenerskie (fizjoterapeuci, masażyści, fizjolodzy, lekarza medycyny sportowej, psycholodzy),
- centra dietetyczne
- kluby fitness, siłownie
- organizatorzy obozów treningowych
- prasa i wydawnictwa sportowe
- trenerzy, instruktorzy

Odwiedzającymi są osoby uprawiające różnego rodzaju dyscypliny sportowe, prowadzące aktywny oraz zdrowy styl zycia.

Podczas Wrocław Sport Power odbędzie się specjalny plebiscyt dedykowany dla Wystawców premierowej edycji, który wyłoni Najlepszy Produkt Targów. Produkty będzie można zgłaszać w 4 kategoriach: